Hilal Pansiyon

Hilal Pansiyon
Hilal Pansiyon
hilal-pansiyon
hilal-pansiyon
previous arrow
next arrow
hilal-pansiyon
hilal-pansiyon
previous arrow
next arrow

İnceleme

Hilal Pansiyon, Avşa Adası’nda merkezden uzak bir konumda hizmet veren tesislerden bir tanesidir. Hilal Pansiyon fiyatları yüksek olmasından dolayı, tatilcilerin tercihleri arasında pek yer almamaktadır.

Hilal Pansiyon hakkında yapılmış tüm yorum ve şikayetleri görüntülemek, tesisin iletişim numaralarına ulaşıp ücretsiz rezervasyon yapmak için bu sayfamızdan detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Hilal Pansiyon, Avşa Adası’nda yazın belirli dönemlerde hizmet veren bir tesistir. Tesisin hizmet vermiş olduğu dönemlerde check-in ve check-out saatleri 15:30 – 09:30 olmaktadır.

Hilal Pansiyon, ücretli otopark ve ücretli wifi hizmeti sunmaktadır. Tesise araç ile gelecek tatilciler araçlarını ücretli bir şekilde park edebilirler.

Hilal Pansiyon tesisinden hizmet vermiş olduğu yaz döneminde ücretli rezervasyon yapmak için tesis ile iletişime geçip yerinizi ayırtabilirsiniz.

Hilal Pansiyon temizlik hizmetleri açısından da tatil severlere pek bir seçene sunmamaktadır. Tesiste ki çarşaflar ise sadece belirli periyodlarla değiştirilmektedir.

Avşa Adası’nda tatil yapacaksanız ada da hizmet sunan Hilal Pansiyon dışında diğer tesisleri tercih etmenizi öneririz. Avşa Adası’nda kaliteli hizmet veren tüm tesisleri incelemek istiyorsanız, “Avşa Adası Apartları” sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

Hilal Pansiyon iletişim numarası olan telefondan yapacağınız rezervasyon işlemi içinde tesise ek bir ödeme yapmanız gerekecektir.

Tesis Kuralları

  • Check-in: 15:30
  • Check-out: 09:30
  • Evcil Hayvan: Kabul edilmemektedir.
  • Odalarda Sigara İçilebilir: Hayır
  • İptal ve Ön Ödeme Şartları: Tesis rezervasyon oluşturulduktan sonra iptal ve iade yapmamaktadır.

Konumu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu