Avşa Adası Denize Sıfır Apart – Otel Fiyatları 2023

Avşa Adası’nda tatil yapmak isteyen kişilerin çoğunun tercihi denize sıfır apartlar oluyor. Avşa’da denize sıfır apartlarda oldukça uygun fiyata konaklayıp güzel bir tatil yapabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki denize sıfır aparltarın gecelik fiyatları, tesisler hakkında yapılmış yorumlar ve kullanıcı yorumlarına bu sayfamızdan ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki denize sıfır apartlar;

  • Temel Motel
  • Han Apart
  • Korhan Apart
  • Mavi Marmara Otel
  • Altınel Apart
  • Konak Hotel
  • Uludağ Apart
  • Class Motel
  • Ertol Apart
  • Ayışığı Apart

Avşa Adası’nda denize sıfır konumda hizmet veren en kaliteli apartlar yukarıda ki gibi olmaktadır. Bu tesislerde uygun fiyata konaklayıp, günbatımı manzarasını doyasıya seyredebilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki denize sıfır apart otel fiyatlarının genel özellikleri;

En popüler tesis:Temel Motel
Denize en yakın tesis:Uludağ Apart
En ucuz tesis:Ertol Apart
En ucuz fiyat:400 TL
En pahalı dönemler:Temmuz – Ağustos

Avşa Adası’nda ki apart otel konumunda hizmet veren tesislerin genel özellikleri yukarıda ki gibi olmaktadır. Aşağıda yer alan yazımızın devamından yararlanıp dilediğiniz tesisi tercih edebilirsiniz.

Avşa Adası’nın En Güzel Manzaralı Denize Sıfır Apart Otelleri

Avşa Adası’nda denize sıfır apart oteller, Avşa’nın en çok tercih edilmekte olan apart otel konseptleri olmaktadır. Aşağıda sizler için adanın en güzel apart otellerini listeledik. Listemizde yer alan tesislerden dilediğinizi tercih ederek ada da deniz manzaralı tatilinizi başlayabilirsiniz.

Avşa Adası’nın en güzel mazaraya sahip apart otelleri;

1. Temel Motel

Temel Motel

Temel Motel, Avşa Adası’nın Mavikoy’unda yer alan deniz manzaralı odaları ile tatilcilere eşsiz bir tatili sunan tesislerden bir tanesi olmaktadır.

Temel Motel, sadece denize sıfır otel konseptinde değil, aynı zamanda kahvaltı dahil apart olarak da hizmet vermektedir. Tesiste sunulan sabah kahvaltısı servisi konaklama ücretine dahil olmaktadır.

Temel Motel’in tüm odaları müstakil olmaktadır. Odaları 2, 3 ve 4 kişiliktir. Tesisten ücretsiz rezervasyon yapmak veya tesisi detaylı bir şekilde incelemek istiyorsanız aşağıda yer alan butona tıklayabilirsiniz.

2. Han Apart

Han Apart

Han Apart, Avşa Adası’nda denize sıfır apart olarak en çok tercih edilen apartlar arasında yer almaktadır. Tesisin uygun fiyatlar ile denize sıfır konumda hizmet vermesi, tercih edilmesinde ki en önemli sebeptir.

Han Apart, 2, 3 ve 4 kişilik odaların yanında kalabalık arkadaş grupları ve aileler için uygun olan 2+1 dairesi ile tatilcilere güzel bir hizmet sunmaktadır.

Han Apart’ın tüm odaları müstakil olup odaları içerisinde tuvalet, banyo, mutfak, mutfak araç ve gereçleri, balkon, klima yer almaktadır.

3. Korhan Apart

Korhan Apart

Korhan Apart, Avşa Adası Balıkçı Parkı’nın hemen arkasında, barlara 2 dakika uzaklıkta ki konumu ile hizmet veren bir tesistir.

Korhan Apart’ın neredeyse tüm odaları deniz manzaralı olup, sabah kahvaltısı servisi ile hizmet vermektedir. Vermiş olduğu kahvaltı servisi konaklama ücretine dahil olmaktadır.

Korhan Apart’ın gecelik fiyatlarını öğrenmek, tesisten en uygun fiyata ücretsiz rezervasyon yapmak istiyorsanız, aşağıda yer alan butondan yararlanabilirsiniz.

4. Mavi Marmara Otel

Mavi Marmara Otel

Mavi Marmara Otel, Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde bulunan, Yiğitler Köyü’nde sessiz ve sakin bir konumda tatil yapmak isteyen tatilcilerin tercihi olmaktadır.

Mavi Marmara Otel sadece konaklama hizmeti değil, konaklama hizmetinin yanında sabah kahvaltısı ve akşam yemeği servisi de sunmaktadır.

Avşa Adası iskelesine indikten sonra Mavi Marmara Otel’e ulaşım da oldukça kolay olmaktadır. Dilerseniz Avşa iskele meydanından kalkan taksiler ile dilerseniz de ada merkezinden kalkan dolmuşlar ile Yiğitler Köyü’ne giderek tesise kolayca ulaşabilirsiniz.

5. Altınel Apart

Altınel Apart

Altınel Apart, Avşa Adası iskele meydanında bulunan, gemiden indiğiniz gibi karşınızda görebileceğiniz tesislerden bir tanesidir.

Altınel Apart, konaklama ücretine dahil olarak sabah kahvaltısı hizmeti de sunmaktadır. Akşam yemeği servisi sunmamaktadır. Fakat tesis ada merkezinde yer aldığı için tesisten çıktığınız gibi dilediğiniz restorana giderek yemeğinizi yiyebilirsiniz.

Altınel Apart’ın denize sıfır konumda bulunması sebebiyle de Avşa halk plajına sadece 4 dakika yürüyerek kolayca ulaşabilirsiniz.

6. Konak Hotel

Konak Hotel

Konak Hotel, Avşa Adası’nda denize sıfır ve kahvaltı dahil apart olarak hizmet veren bir tesistir.

Konak Hotel’e ulaşım oldukça kolay olmaktadır. Avşa iskelesine indikten sonra tesisi, Atatürk heykelinin tam arkasında görebilirsiniz.

Konak Hotel’i tercih etmeniz halinde, kahvaltınızı tesisin terasında Avşa’nın eşsiz deniz manzarasına karşı yapabilirsiniz.

7. Uludağ Apart

Uludağ Apart

Uludağ Apart, Avşa Adası’nda denize sıfır konumda yer alan, tatilcilerin sıklıkla tercih etmiş olduğu bir başka tesistir.

Uludağ Apart, sezon içerisinde oldukça uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir. Tesis deniz manzaralı olup uygun fiyatlar ile hizmet verdiği için de tatilciler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Uludağ Apart’ın görsellerini incelemek, tesisi daha önceden tercih etmiş kişilerin yorum ve şikayetleri hakkında bilgi edinmek için aşağıda yer alan butondan yararlanabilirsiniz.

8. Class Motel

Class Motel

Class Motel, Avşa Adası’nda denize sıfır konumda müstakil odaları ile tatilcilere güzel bir hizmet sunan başka bir tesistir.

Class Motel’in odaları içerisinde tuvalet, banyo, mutfak, mutfak araç ve gereçleri, klima, balkon yer almaktadır. Tatilciler tesisi tercih etmesi halinde tatillerinde ihtiyaç duyacakları her şeyi tesisten temin ederek güzel bir tatil yapabilirler.

Class Motel’in gecelik fiyatları da diğer tesislere göre oldukça uygundur. Tesisin güncel fiyatlarını öğrenmek ve ücretsiz rezervasyon yapmak için aşağıda yer alan butondan yararlanabilirsiniz.

9. Ertol Apart

Ertol Apart

Ertol Apart, Avşa Adası’nd kahvaltı dahil ve denize manzaralı odaları ile hizmet veren iskelenin batı kısmında yer alan bir tesistir.

Ertol Apart tatilcilere 2, 3 ve 4 kişilik konaklayabileceği stüdyo odalarını gecelik olarak kiralamaktadır. Tesisin gecelik fiyatı kişi başı üzerinden hesaplanmaktadır ve yaz aylarının belirli dönemlerinde fiyatlar değişmektedir.

Ertol Apart’ın gecelik fiyatlarını öğrenmek, tesisten erken rezervasyon yapıp indirimli bir şekilde tatil yapmaya başlamak için aşağıda yer alan butona tıklayabilirsiniz.

10. Ayışığı Apart

Ayışığı Apart

Ayışığı Apart, Avşa Adası’nda denize sıfır olarak barların hemen üzerinde ki konumu ile hizmet veren bir tesistir.

Ayışığı Apart’ın sadece stüdyo odaları değil, aynı zamanda 1+1, 2+1 gibi seçenekleri ile sunulan dairelerinde tatilinizi yapabilirsiniz.

Ayışığı Apart’ın gecelik fiyatlarını öğrenmek, tesis hakkında detaylı bilgi alarak ücretsiz rezervasyon yapamk için hemen aşağıda yer alan butona tıklayın.

Denize Sıfır Apartlar Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Avşa Adası’nda hizmet veren denize sıfır apartlar sadece konaklama hizmeti sunmaktadır. Konaklama hizmeti dışında kahvaltı hizmeti gibi yeme-içme hizmetleri sunulmamaktadır.

Denize sıfır apartların bazıları konakalama hizmeti dışında sabah kahvaltısı ve akşam yemeği gibi hizmetler de sunmaktadır. Bu hizmetler ise konaklama ücretine ek olarak alınmaktadır.

Bu sayfamızda yer alan denize sıfır apartlarda hiçbir eksik olmadan konaklayabilir, tatilinizin tadını doyasıya çıkartabilirsiniz.

Denize Sıfır Apart Fiyatları Ne Kadar?

Denize sıfır apartların fiyatları gecelik olarak alınmakta ve oda sayısına göre değişiklik göstermektedir. 1+1 denize sıfır apartın gecelik ücreti 200 TL, 2+1 denize sıfır apartın gecelik ücreti 300 TL, 3+1 denize sıfır apartın gecelik ücreti 350 TL olmaktadır.

Denize sıfır apartlar için belirtilen bu ücretler sadece konaklama ücreti olmaktadır. Bu ücretlere hiçbir ekstra hizmet dahil olmamaktadır.

Denize sıfır apartlarda çok uygun fiyatlara konaklayıp güzel bir tatil yapmak istiyorsanız sitemizi takip ederek yapılan indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Denize Sıfır Apart Yorumları

Avşa Adası’nda hizmet veren denize sıfır apartlar için yapılmış yorumların hepsi oldukça iyi olmaktadır. Bu tesisler için kötü yorum yok denecek kadar azdır.

Denize sıfır apartlar için yapılmış yorumların hepsine bu sayfamızın alt kısmında yer alan yorumlar kısmından uaşabilirsiniz.

Denize sıfır apartlar hakkında sizlerde yorum yapmak istiyorsanız bu sayfamızın altında bulunan yorum kısmından gerekli alanları doldurup yorumunuzu bizlerle paylaşabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki diğer kaliteli apartlar;

Avşa Adası denize sıfır apartlarda çocuklarda özel indirim var mı?

Evet, Avşa Adası’nda ki denize sıfır apartlar 0-12 yaş aralığında ki hiçbir çocuktan konaklama ücreti almamaktadır.

Avşa Adası denize sıfır apartlara giriş ve çıkış saati kaçtır?

Avşa Adası’nda denize sıfır apartlara en erken giriş saati 12:30, en geç çıkış saati ise 10:30 şeklinde olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu