Avşa Adası Denize Sıfır & Mazaralı Apart Fiyatları 2023

Avşa Adası’nda tatil yapmak isteyen kişilerin çoğunun tercihi denize sıfır apartlar oluyor. Avşa’da denize sıfır apartlarda oldukça uygun fiyata konaklayıp güzel bir tatil yapabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki denize sıfır aparltarın gecelik fiyatları, tesisler hakkında yapılmış yorumlar ve kullanıcı yorumlarına bu sayfamızdan ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki denize sıfır apartlar;

  • Of Suit Hotel
  • Zeus Otel
  • Uludağ Apart
  • Korhan Apart
  • Ertol Apart
  • Konak Hotel
  • Temel Motel
  • Class Motel
  • Yakamoz Pansiyon
  • Şeref Apart

Avşa Adası’nda denize sıfır konumda hizmet veren en kaliteli apartlar yukarıda ki gibi olmaktadır. Bu tesislerde uygun fiyata konaklayıp, günbatımı manzarasını doyasıya seyredebilirsiniz.

Denize Sıfır Apartlar Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Avşa Adası’nda hizmet veren denize sıfır apartlar sadece konaklama hizmeti sunmaktadır. Konaklama hizmeti dışında kahvaltı hizmeti gibi yeme-içme hizmetleri sunulmamaktadır.

Denize sıfır apartların bazıları konakalama hizmeti dışında sabah kahvaltısı ve akşam yemeği gibi hizmetler de sunmaktadır. Bu hizmetler ise konaklama ücretine ek olarak alınmaktadır.

Bu sayfamızda yer alan denize sıfır apartlarda hiçbir eksik olmadan konaklayabilir, tatilinizin tadını doyasıya çıkartabilirsiniz.

Denize Sıfır Apart Fiyatları Ne Kadar?

Denize sıfır apartların fiyatları gecelik olarak alınmakta ve oda sayısına göre değişiklik göstermektedir. 1+1 denize sıfır apartın gecelik ücreti 200 TL, 2+1 denize sıfır apartın gecelik ücreti 300 TL, 3+1 denize sıfır apartın gecelik ücreti 350 TL olmaktadır.

Denize sıfır apartlar için belirtilen bu ücretler sadece konaklama ücreti olmaktadır. Bu ücretlere hiçbir ekstra hizmet dahil olmamaktadır.

Denize sıfır apartlarda çok uygun fiyatlara konaklayıp güzel bir tatil yapmak istiyorsanız sitemizi takip ederek yapılan indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Denize Sıfır Apart Yorumları

Avşa Adası’nda hizmet veren denize sıfır apartlar için yapılmış yorumların hepsi oldukça iyi olmaktadır. Bu tesisler için kötü yorum yok denecek kadar azdır.

Denize sıfır apartlar için yapılmış yorumların hepsine bu sayfamızın alt kısmında yer alan yorumlar kısmından uaşabilirsiniz.

Denize sıfır apartlar hakkında sizlerde yorum yapmak istiyorsanız bu sayfamızın altında bulunan yorum kısmından gerekli alanları doldurup yorumunuzu bizlerle paylaşabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki diğer kaliteli apartlar;

Avşa Adası Denize Sıfır Apartlarda Çocuklarda Özel İndirim Var Mı?

Evet, Avşa Adası’nda ki denize sıfır apartlar 0-12 yaş aralığında ki hiçbir çocuktan konaklama ücreti almamaktadır.

Avşa Adası Denize Sıfır Apartlara Giriş ve Çıkış Saati Kaçtır?

Avşa Adası’nda denize sıfır apartlara en erken giriş saati 12:30, en geç çıkış saati ise 10:30 şeklinde olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu