Avşa Adası İslami ve Muhafazakar Apartları ve Fiyatları 2023

Avşa Adası’nda dini kurallara uygun ve rahat bir tatil yapmak isteyen kişilerin tercihi islami ve muhafazakar apartlar oluyor. İslami ve muhafazakar apartlarda konforlu ve din şartlarına uygun bir tatil yapabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki islami apartların fiyatları, tesis kuralları, apart yorumları gibi detaylı ulaşmak için bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki islami ve muhafazakar apartlar;

  • Buseyine Otel
  • Ataş Aqua Resort
  • Altunkum Tatil Konakları
  • Afissia Garden Hotel

Avşa Adası’nda din şartlarını bozmadan konforlu bir tatil yapmak istiyorsanız bu tesislerde konaklayabilirsiniz. Avşa’da hizmet veren bu tesislerin gecelik ücretleri de oldukça ekonomik olmaktadır.

İslami ve Muhafazakar Apartlar Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Avşa Adası’nda ki islami ve muhafakar oteller, islami şartlara uygun şekilde konforlu bir tatil yapabilmeniz için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri eksiksiz olarak sunmaktadır.

İslami ve muhafazakar apartlarda sunulan hizmetlerin hepsi gecelik konaklama ücretine de dahil olmaktadır. Bu hizmetler için hiçbir ek ücret ödemenize gerek yoktur.

İslami ve muhafazakar oteller genellikle sadece konaklama hizmeti sunmaktadır. Az sayıda da olsa ek hizmetler sunan apartlarda bulunmaktadır. Bu apartların fiyatları da sunduğu hizmete göre değişiklik göstermektedir.

İslami ve Muhafazakar Apartların Fiyatları Ne Kadar?

İslami ve muhafazakar apartların ücreti oda sayısına göre değişiklik göstermektedir. 1+1 islami apartlar gecelik 180 TL, 2+1 islami apartlar gecelik 250 TL, 3+1 islami apartlar gecelik 300 TL aralığında değişiklik göstermektedir.

İslami ve muhafazakar apartlar, bu ücret için genellikle sadece konaklama hizmeti vermektedir. Bu ücrete ek olarak ise apartlar farklı hizmetler verebilmektedir.

İslami ve muhafazakar apartlarda uygun fiyatlar ile ucuz bir tatil yapabilmek için bu sayfamızı takip edebilir, tesislerin yaptığı indirimlerden yararlanarak güzel ve ekonomik bir tatil yapabilirsiniz.

İslami ve Muhafazakar Apart Yorumları

Avşa’da ki islami ve muhafazakar apartlar için yapılmış yorumların hepsi oldukça güzeldir. Bu tesisler için kötü yorum yok denecek kadar azdır. Bunun sebebi ise tesislerin tamamen tatilcilerin konforunu sağlamaya çalışıp en iyi hizmeti verdikleri içindir.

İslami ve muhafazakar apartlarda daha önce kalmış kişilerin yorumlarını öğrenip bu tesislerde konaklamadan önce fikir sahibi olabilirsiniz. Bu tesislere yapılmış yorumların hepsine bu sayfamızın altından ulaşabilirsiniz.

İslami ve muhafazakar apartlar için yorum yapmak istiyorsanız sayfamızın altında yer alan yorum yapma kısmını doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız bu tesisler hakkında düşüncelerinizi belirtmeniz için yeterli olacaktır.

Avşa Adası’nda ki diğer kaliteli apartlar;

İslami ve Muhafazakar Apartlarda Çocuklara Özel İndirim Var Mı?

İslami ve muhafazakar apartlarda çocuklar için özel indirim bulunmatkadır. 7-12 yaş aralığında olan çocuklar bu tesislerde bir ödeme yapmadan konaklayabilirler.

Avşa Adası İslami ve Muhafazakar Apartlara Giriş ve Çıkış Saati Kaçtır?

Avşa Adası’nda ki islami ve muhafazakar apartlara en erken giriş saati 13:00, tesisten en geç çıkış saati ise 11:00 olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu