Avşa Adası İslami & Muhafazakar Apart – Otel Fiyatları 2023

Avşa Adası’nda dini kurallara uygun ve rahat bir tatil yapmak isteyen kişilerin tercihi islami ve muhafazakar apartlar oluyor. İslami ve muhafazakar apartlarda konforlu ve din şartlarına uygun bir tatil yapabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki islami apartların fiyatları, tesis kuralları, apart yorumları gibi detaylı ulaşmak için bu yazımızdan yararlanabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki islami ve muhafazakar apartlar;

  • Buseyine Otel
  • Ataş Aqua Resort
  • Nero Butik Motel
  • Afissia Garden Hotel
  • Mavi Marmara Otel
  • Titiz Pansiyon
  • Oytun Motel
  • Okyanus Apart
  • Mutlu Apart
  • Demet Apart

Avşa Adası’nda din şartlarını bozmadan konforlu bir tatil yapmak istiyorsanız bu tesislerde konaklayabilirsiniz. Avşa’da hizmet veren bu tesislerin gecelik ücretleri de oldukça ekonomik olmaktadır.

Popüler Otel:Buseyine Otel
Popüler Apart:Titiz Pansiyon
Popüler KonumYiğitler Köyü
Ortalama Fiyat:Gecelik/300 TL

Avşa Adası’nda hizmet veren islami ve muhafazakar apart – otellerin genel özellikleri yukarıda ki gibi olmaktadır. Bu tesisleri daha yakından incelemek isterseniz, aşağıda ki içeriğimizden yararlanabilirsiniz.

Avşa Adası’nda Dini Gereklilikleri Sağlayıp Tatil Yapabileceğiniz İslami ve Muhafazakar Apart – Oteller

Avşa Adası’nda dini şartlara uygun tatil yapmak istiyorsanız, bu tatilinizi belirli tesislerde yapabilirsiniz. Bu tesisleri bu yazımızda sizler için listeledik. Aşağıda yer alan listemizden dilediğiniz tesisi tercih ederek, islami şartlara uygun bir şekilde tatilinizi yapabilirsiniz.

Avşa Adası’nda dini şartlara uygun tatil yapılacak islami ve muhafazakar apart – oteller;

1. Buseyine Otel

BUSEYİNE OTEL

Buseyine Otel, Avşa Adası merkezine yakın bir konumda bulunan, dinine uygun bir şekilde tatil yapmak isteyen tatilcilerin tercihi olmaktadır.

Buseyine Otel’de tüm odalar, balkonlu ve müstakil olmaktadır. Ortak kullanıma açık ve ücretsiz olarak da çocuk ve yetişkin havuzu bulunmaktadır.

Buseyine Otel, konaklama ücretine dahil olarak sabah kahvaltısı ve ek ücret ile akşam yemeği servisi de sunmaktadır.

2. Ataş Aqua Resort

ATAŞ AQUA OTEL

Ataş Aqua Otel, Avşa Adası’nda son dönemlerde en çok tercih edilen otellerden bir tanesi olmaktadır. Tesisi tercih ederek kaliteli ve güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

Ataş Aqua Otel’in odaların çoğu havuz manzaralı olmaktadır. Yetişkin havuzu ve çocuk havuzu bulunan tesiste ayrıca tüm yaşlara hitap eden aquaparkta yer almaktadır.

Ataş Aqua Otel hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve tesisten ücretsiz yerinizi ayırtmak için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayabilirsiniz.

3. Nero Butik Motel

Nero Butik Otel

Nero Butik Motel, Avşa Adası’nda apart daireleri ile hizmet merkezi konumda hizmet veren bir tesistir.

Nero Butik Motel, 1+1, 2+1, 3+1 gibi daireleri ile kalabalık arkadaş grupları ve aileler için ideal bir seçenek olmaktadır.

Nero Butik Motel’i tercih etmeniz halinde, evinizde ki konforu yakalayarak konforlu bir tatil yapabilirsiniz.

Nero Butik Motel’in gecelik fiyatlarını öğrenmek, tesisin diğer görsellerini incelemek için aşağıda ki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

4. Afissia Garden Hotel

Afissia Garden Hotel

Afissia Garden Hotel, Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde bulunan, konaklama ücretine dahil olarak sabah kahvaltısı ve akşam yemeği sunan bir tesistir.

Afissia Garden Hotel’de dini şartlara uygun olarak tatilinizi yapabilir, güler yüzlü personelleri ile sunulan kaliteli hizmetle güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

Afissia Garden Hotel’in gecelik fiyatlarını öğrenmek ve tesisten ücretsiz rezervasyon yapmak için aşağıda yer alan bağlantıya tıklayın.

5. Mavi Marmara Otel

Mavi Marmara

Mavi Marmara Otel, Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde bulunan, stüdyo daireleri ile hizmet veren bir tesistir.

Mavi Marmara Otel’in gecelik fiyatları yüksektir fakat tesiste islami şartlara uygun bir tatil geçirebilirsiniz. Sunduğu hizmetler ise sınırlı olmaktadır.

Mavi Marmara Otel’in tüm görsellerini incelemek, tesis hakkında yapılmış yorum ve şikayetleri görüntüleyip rezervasyon yapmak için, aşağıda ki bağlantıyı takip edin.

6. Titiz Pansiyon

Titiz Pansiyon

Titiz Pansiyon, Avşa Adası’nda en uygun fiyata dini şartlara uygun tatil yapabileceğiniz tesisler arasında bulunmaktadır.

Titiz Pansiyon, Avşa Adası merkezinde olup, Avşa iskelesine sadece 5 dakika, Avşa halk plajına ise 1 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Titiz Pansiyon sadece konaklama hizmeti veren bir tesistir. Ancak tesis içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz her şey mevcut olmaktadır.

Titiz Pansiyon’dan hiçbir ek ücret ödemeden rezervasyonunuzu yapıp, en uygun fiyata kaliteli bir tatil geçirmek için aşağıda yer alan bağlantıyı takip edin.

7. Oytun Motel

Oytun Motel

Oytun Motel, Avşa Adası merkezinde bulunan, uygun fiyatlar ile tatilcilere dini şartlara uygun tatil yapma imkanı sunan bir başka tesistir.

Oytun Motel’in tüm odaları müstakil olmaktadır. Odaları içerisinde tatilcilerin ihtiyaç duyabileceği şeyler mevcuttur. Ancak tesis yemek servisi sunmamaktadır.

Oytun Motel’in gecelik fiyatlarını öğrenmek, tesisi incelemek ve ücretsiz rezervasyon yapmak için aşağıda i butona tıklayınız.

8. Okyanus Apart

Okyanus Apart

Okyanus Apart, Avşa Adası’nda doğa konsepti ile hizmet veren, merkeze yürüme mesafesinde ki konumu ile dini ve islami şartlara uygun tatil yapmak isteyen tatilcilerin tercihi olmaktadır.

Okyanus Apart, stüdyo daireleri ile hizmet veren bir tesistir. Tesiste, 2, 3, 4 ve 5 kişi rahatlıkla konaklayabilmektedir.

Okyanus Apart’tan en uygun fiyata ücretsiz rezervasyonunuzu yapıp, düşlediğiniz tatili planlamak için aşağıda ki bağlantıyı takip edin.

9. Mutlu Apart

Mutlu Apart

Mutlu Apart, Avşa Adası’nın tam merkezinde olan, daireleri ile aile ve kalabalık arkadaş gruplarına ev sahipliği yapan bir tesistir.

Mutlu Apart’ın daireleri ev konseptinde olduğu için, tesisi tercih ederek, evinizde ki konforu yakalayabilir, rahat bir tatil geçirebilirsiniz.

Mutlu Apart, 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daire seçenekleri sunmaktadır. Sunmuş olduğu oda sayısına göre fiyatları da değişmektedir.

10. Demet Apart

Demet Apart

Demet Apart, Avşa Adası merkezinde, Avşa Adası Belediye Binası’nın tam karşısında bulunan islami şartlara uygun ailesi ile tatil yapmak isteyen kişilerin tercihi olmaktadır.

Demet Apart’ın odaları genellikle 1+1 şeklinde olmaktadır ve apart içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz her şey eksiksiz şekilde yer almaktadır.

Demet Apart’ın gecelik fiyatlarını öğrenmek, tesis hakkında yorum veya ücretsiz rezervasyon yapmak için ilgili bağlantıya tıklayın.

İslami ve Muhafazakar Apartlar Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Avşa Adası’nda ki islami ve muhafakar oteller, islami şartlara uygun şekilde konforlu bir tatil yapabilmeniz için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm hizmetleri eksiksiz olarak sunmaktadır.

İslami ve muhafazakar apartlarda sunulan hizmetlerin hepsi gecelik konaklama ücretine de dahil olmaktadır. Bu hizmetler için hiçbir ek ücret ödemenize gerek yoktur.

İslami ve muhafazakar oteller genellikle sadece konaklama hizmeti sunmaktadır. Az sayıda da olsa ek hizmetler sunan apartlarda bulunmaktadır. Bu apartların fiyatları da sunduğu hizmete göre değişiklik göstermektedir.

İslami ve Muhafazakar Apartların Fiyatları Ne Kadar?

İslami ve muhafazakar apartların ücreti oda sayısına göre değişiklik göstermektedir. 1+1 islami apartlar gecelik 180 TL, 2+1 islami apartlar gecelik 250 TL, 3+1 islami apartlar gecelik 300 TL aralığında değişiklik göstermektedir.

İslami ve muhafazakar apartlar, bu ücret için genellikle sadece konaklama hizmeti vermektedir. Bu ücrete ek olarak ise apartlar farklı hizmetler verebilmektedir.

İslami ve muhafazakar apartlarda uygun fiyatlar ile ucuz bir tatil yapabilmek için bu sayfamızı takip edebilir, tesislerin yaptığı indirimlerden yararlanarak güzel ve ekonomik bir tatil yapabilirsiniz.

İslami ve Muhafazakar Apart Yorumları

Avşa’da ki islami ve muhafazakar apartlar için yapılmış yorumların hepsi oldukça güzeldir. Bu tesisler için kötü yorum yok denecek kadar azdır. Bunun sebebi ise tesislerin tamamen tatilcilerin konforunu sağlamaya çalışıp en iyi hizmeti verdikleri içindir.

İslami ve muhafazakar apartlarda daha önce kalmış kişilerin yorumlarını öğrenip bu tesislerde konaklamadan önce fikir sahibi olabilirsiniz. Bu tesislere yapılmış yorumların hepsine bu sayfamızın altından ulaşabilirsiniz.

İslami ve muhafazakar apartlar için yorum yapmak istiyorsanız sayfamızın altında yer alan yorum yapma kısmını doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız bu tesisler hakkında düşüncelerinizi belirtmeniz için yeterli olacaktır.

Avşa Adası’nda ki diğer kaliteli apartlar;

İslami ve muhafazakar apartlarda çocuklara özel indirim var mı?

İslami ve muhafazakar apartlarda çocuklar için özel indirim bulunmatkadır. 7-12 yaş aralığında olan çocuklar bu tesislerde bir ödeme yapmadan konaklayabilirler.

Avşa Adası islami ve muhafazakar apartlara giriş ve çıkış saati kaçtır?

Avşa Adası’nda ki islami ve muhafazakar apartlara en erken giriş saati 13:00, tesisten en geç çıkış saati ise 11:00 olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu