Avşa Adası Bahçeli ve Yeşil Manzaralı Apart Fiyatları 2023

Avşa Adası’nda bahçeli apartlar, doğal ortamlarda tatil yapmak isteyen kişilerin en çok tercih ettiği apartlardan bir tanesi olmaktadır. Bahçeli apartlarda güzel bir tatil yapıp balkona çıkıp adanın bol oksijenli havasından tertemiz havayı alabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki en ucuz bahçeli apartlar, bahçeli apartların fiyatları ve kullanıcıların bu tesisler hakkında yaptığı yorumların hepsine bu yazımızdan detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki en güzel bahçeli apartlar;

  • Titiz Apart
  • Olimpos Motel
  • Birol Gündüz Apart
  • Buseyine Otel
  • Avşar Apart
  • Bozyiğit Apart
  • Deniz Apart
  • Ok Apart
  • Truva Apart
  • Isparta Apart

Avşa Adası’nda ki en güzel ve bahçe manzarası en güzel olan apartlar yukarıda ki gibi olmaktadır. Bu apartlarda konaklayıp uygun fiyatlar ödeyerek eşsiz ve güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

Bahçeli Apartlar Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Bahçeli apartlar, Avşa Adası’nda tatil yapacak kişilere ada da en güzel ve en kaliteli hizmeti sunarak, uygun fiyatlar ile hizmet veren tesislerdir.

Bahçeli apartlarda genellikle sadece konaklama hizmeti verilmekte olup, ekstra hizmet veren tesisler de sadece kahvaltı servisi hizmeti sunmaktadır. Bahçeli apartlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olan balkonlu daireler ile hizmet vermektedir.

Bahçeli apartlar, tatiliniz sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi apart içerisinde eksiksiz olarak bulundurmaktadır. Tatil sürecinizde eksik bir şey olmadan tesisde konaklayabilirsiniz.

Bahçeli Apart Fiyatları Ne Kadar?

Bahçeli apart fiyatları oda sayısına göre belirlenmekte olup, 1+1 apartlar gecelik 150 TL, 2+1 apartlar gecelik 200 TL, 3+1 apartlar gecelik 300 TL şeklinde olmaktadır. Bu fiyat sezon içerisinde ki tarihlere göre değişiklik gösterebilmektedir.

Bahçeli apartlar için belirlenen bu fiyatlara sunulan tüm hizmetler dahil olmaktadır. Tesisn sunduğu hiçbir hizmete ekstra bir ödeme yapmadan bu ücretler üzerinden konaklayabilirsiniz.

Bahçeli apartlarda daha uygun fiyatlarda konaklamak istiyorsanız sezon başı veya sezon sonu gibi tarihlerde tatil planı yapabilirsiniz. Bu dönemlerde apart fiyatları çok daha uygun olmaktadır.

Bahçeli Apart Yorumları

Avşa Adası’nda hizmet veren bahçeli apartlar için kullanıcıların yapmış olduğu yorumlar oldukça güzeldir. Bahçeli apartlar için yapılan yorumlarda kötü yorum saysısı yok denecek kadar azdır.

Bahçeli apartların kullanıcı yorumlarını inceleyerek tesisler hakkında bilgi edindikten sonra rezervasyonunuuz yapmak istiyorsanız kullanıcı yorumlarının hepsine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bahçeli apartlar için yapılan yorumların hepsi bu sayfamızın en alt kısmında yer alan yorumlar kısmında bulunmaktadır. Bu alandan apartta daha önce konaklamış kişilerin yorumlarını öğrenebilir, dilerseniz sizlerde yorum yapabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki diğer kaliteli apartlar;

Avşa Adası Bahçeli Apartlarda Çocuklarda Özel İndirim Var Mı?

Evet, Avşa Adası’nda hizmet veren bahçeli apartlarda çocuklara özel indirim bulunmakta olup 0-7 yaş arasında ki çocuklara bu apartlarda konaklama ücreti alınmamaktadır.

Avşa Adası Bahçeli Apartlara Giriş ve Çıkış Saati Kaçtır?

Avşa Adası’nda ki bahçeli apartlara en erken giriş saati 12:00, tesisten en geç çıkış saati ise 10:30 olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu