Avşa Adası Bahçeli ve Doğa Manzaralı Apart Fiyatları 2023

Avşa Adası’nda bahçeli apartlar, doğal ortamlarda tatil yapmak isteyen kişilerin en çok tercih ettiği apartlardan bir tanesi olmaktadır. Bahçeli apartlarda güzel bir tatil yapıp balkona çıkıp adanın bol oksijenli havasından tertemiz havayı alabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki en ucuz bahçeli apartlar, bahçeli apartların fiyatları ve kullanıcıların bu tesisler hakkında yaptığı yorumların hepsine bu yazımızdan detaylı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki en güzel bahçeli apartlar;

  • Titiz Apart
  • Olimpos Motel
  • Avşar Apart
  • Buseyine Otel
  • Golden Apart
  • Koç Motel
  • Pera Motel
  • Meltem Motel
  • Oytun Motel
  • Sunset Motel

Avşa Adası’nda ki en güzel ve bahçe manzarası en güzel olan apartlar yukarıda ki gibi olmaktadır. Bu apartlarda konaklayıp uygun fiyatlar ödeyerek eşsiz ve güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

Popüler Tesis:Titiz Pansiyon
En Ucuz Fiyat:Gecelik/250 TL
En Ucuz ve En Pahalı Gün:Pazartesi – Cuma
Ortalama Fiyat:Gecelik/300 TL

Avşa Adası’nda ki bahçeli apartların genel özellikleri yukarıda ki gibi olmaktadır. Bahçeli apartlar hakkında daha detaylı bilgi almak içi bu yazımızdan yararlanın.

Avşa Adası’nın Güzel Bahçeli Apartları

Avşa Adası’nda sakin ve kafa dinlemek için tatil yapacak kişilerin tercihi bahçeli apartlar olmaktadır. Avşa Adası’nda tatilcilerin en çok tercih etmiş olduğu bahçeli apartları incelemek ve bu apartlardan ücretsiz rezervasyon yapmak istiyorsanız, listelediğimiz apartları inceleyebilirsiniz.

İşte Avşa Adası’nda sakinliği ve huzuru bulabileceğiniz en güzel apartlar;

1. Titiz Pansiyon

Titiz Pansiyon

Titiz Pansiyon, fiyatlarının uygun olması, merkezi konumda bulunması sebebiyle, Avşa Adası’nda bahçeli apartta konaklamak isteyen kişilerin ilk adresleri arasında yer almaktadır.

Titiz Pansiyon, Avşa Adası halk plajına sadece 2 dakika yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Çevresinde ise ada da ihtiyaç duyabileceğiniz her şey bulunmaktadır.

Titiz Pansiyon sadece konaklama hizmeti veren bir tesistir. Ancak odaları içerisinde mutfak ve mutfak araç gereçleri bulunmaktadır. Dilerseniz tesis içerisinde yemeğinizi yapabilir, dilerseniz de Avşa restoranlarını tercih edebilirsiniz.

Titiz Pansiyon hakkında daha detaylı bilgi almak ve tesisin güncel fiyatlarını öğrenmek isterseniz aşağıda ki butona tıklayabilirsiniz.

2. Olimpos Motel

Olimpos Motel

Olimpos Motel, Avşa Adası’nda merkezi konumda doğa temalı konsepti ile hizmet veren bir tesistir.

Olimpos Motel, merkezi konumda bulunmasından dolayı, tesis halk plajına sadece 5 dakika yürüme mesafesinde olmaktadır.

Olimpos Motel, 2, 3 ve 4 kişilik odaları ile hizmet vermektedir. Ancak tesisin apart dairesi de mevcut olmaktadır. Kalabalık arkadaş grubu veya ailecek gelecek kişiler tesisin dairelerini tercih edebilirler.

Olimpos Motel’in stüdyo daireleri ve apart daireleri fiyatlarını öğrenip ücretsiz rezervasyon yapmak için aşağıda ki butona tıklayınız.

3. Avşar Apart

Avşar Apart

Avşar Apart, Avşa Adası’nda doğa teması ile hizmet veren bir tesistir. Tesis genellikle Avşa merkezinde kafa dinleyip sakin bir tatil geçirmek isteyen kişilerin tercihi olmktadır.

Avşar Apart’ın tüm odaları müstakil olup, odaları içerisinde tuvalet, banyo mutfak, balkon, klima yer almaktadır.

Avşar Apart’ın gecelik fiyatları da diğer bahçeli apartlara göre uygundur. Uygun fiyata bir tatil geçirmek isterseniz Avşar Apart’ı tercih edebilirsiniz.

Avşar Apart hakkında detaylı bilgi almak ve tesisten ücretsiz rezervasyon yapmak için aşağıda yer alan bağlantıdan yararlanın.

4. Buseyine Otel

BUSEYİNE OTEL

Buseyine Otel, Avşa Adası’nda hem denizli hem de bahçeli kategorisinde bulunan, tatilcilere kaliteli bir hizmet sunan otellerden bir tanesi olmaktadır.

Buseyine Otel, sadece konaklama hizmeti değil, sunmuş olduğu fiyata dahil olarak sabah kahvaltısı ve akşam yemeği servisi de vermektedir.

Buseyine Otel’in gecelik fiyatları, listelediğimiz diğer bahçeli apartlara göre daha yüksek olmaktadır. Ancak vermiş olduğu hizmete değer bir farktır.

Buseyine Otel hakkında çok daha detaylı bilgi almak ve ücretsiz rezervasyon yapmak için aşağıda ki butona tıklayınız.

5. Golden Apart

Golden Apart

Golden Apart, Avşa Adası Değirmenardı Mevkii’nde bulunan, tatilcilere denize sıfır konumda bahçesi ile hizmet veren bir tesistir.

Golden Apart’ın Değirmenardı Mevkii’nde bulunması, denize sıfır olması ve bahçeli olması sebebiyle kafa dinleyip sakin bir tatil yapmak isteyen kişiler, tesisi sıklıkla tercih etmektedir.

Golden Apart, müstakil odaları ile tatilcilere hizmet vermektedir. Konforlu ve rahat bir tatil geçirmek istiyorsanız, tesis seçenekleriniz arasında yer alabilir.

Golden Apart hakkında detaylı bilgi almak ve ücretsiz rezervasyon yapmak için, ilgili sayfamızı ziyaret edin.

6. Koç Motel

Koç Motel

Koç Motel, Avşa Adası’nda Mavi Koy’a ve denize yakın bir konumda bahçeli apart konseptinde hizmet veren bir tesis olmaktadır.

Koç Motel’in odaları, 2, 3, 4 ve 5 kişilik olmaktadır. Tesisi kişi başı fiyat almaktadır ancak kalabalık giderseniz fiyatlarda indirim uygulamaktadır.

Koç Motel’in tüm odaları müstakil olmaktadır. Odayı dilediğiniz gibi kullanabilir, balkondan deniz manzarasını ve tesisin bahçesini izleyebilirsiniz.

Koç Motel hakkında daha detaylı bilgi almak ve ücretsiz rezervasyon yapmak için, ilgili bağlantımızı ziyaret edin.

7. Pera Motel

Pera Motel

Pera Motel, Avşa Adası’nda Gıybet Beach arkasında bulunan, ada merkezine yürüme mesafesinde olan bir tesistir.

Pera Motel, doğa konsepti ile hizmet vermektedir. Tesis ada merkezine çok yakın konumda bulunmamasından dolayı, merkezde ki bar sesleri de gelmemektedir.

Pera Motel, lüks odaları ve güler yüzlü personelleri ile tatilcilerden tam not almış bir tesistir. Tesis hakkında detaylı bilgi almak için ilgili adresimizden yararlanın.

8. Meltem Motel

Meltem Motel

Meltem Motel, Avşa Adası’nda lunapark çevresinde denize sıfır konumda hizmet veren bahçeli bir aparttır.

Meltem Motel, 2, 3, 4 kişilik odalarının yanı sıra apart daireleri ile de kalabalık arkadaş grupları ve aileler için konaklama seçeneği sunmaktadır.

Meltem Motel’de konaklayarak Avşa halk plajına sadece 10 adım atarak ulaşabilir, kendinizi adanın eşsiz denizine bırakabilirsniz.

Meltem Motel’den ücretsiz rezervasyon yapmak, tesisi incelemek için aşağıda ki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

9. Oytun Motel

Oytun Motel

Oytun Motel, Avşa Adası’nın merkezinde, Avşa Sağlık Ocağı’na çok yakın konumda bulunan bir tesistir. Tesis, Avşa iskelesine ve halk plajına ortalama 5 dakika yürüme mesafesi uzaklığındadır.

Oytun Motel’in tüm odaları geniş, müstakil ve balkonlu olmaktadır. Oda içerisinde tatilde ihtiyaç duyabileceğiniz her şey, tesis personelleri tarafından temin edilmiştir.

Oytun Motel’in gecelik fiyatlarını öğrenmek, tesisten hemen rezervasyon yapmak için, aşağıda ki bağlantılarımızdan yararlanabilirsiniz.

10. Sunset Motel

Sunset Motel

Sunset Motel, Avşa Adası’nda Çiftlik Mevkii’ne yakın bir konumda, bahçeli apart konsepti ile hizmet veren bir tesistir.

Sunset Motel, Avşa’da kafa dinleyip, kuş cıvıltıları eşliğinde uyanmak isteyen kişilerin tercih etmiş olduğu bir tesistir.

Sunset Motel’in odaları müstakil olup, oda içerisinde ihtiyaç duyabileceğiniz her şey tesis yetkilileri tarafından eksiksiz bir şekilde yerleştirilmiştir.

Sunset Motel hakkında detaylı bilgi almak, tesisten ücretsiz rezervasyon yapmak için aşağıda yer alan bağlantımızı ziyaret edebilirsiniz.

Bahçeli Apartlar Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Bahçeli apartlar, Avşa Adası’nda tatil yapacak kişilere ada da en güzel ve en kaliteli hizmeti sunarak, uygun fiyatlar ile hizmet veren tesislerdir.

Bahçeli apartlarda genellikle sadece konaklama hizmeti verilmekte olup, ekstra hizmet veren tesisler de sadece kahvaltı servisi hizmeti sunmaktadır. Bahçeli apartlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olan balkonlu daireler ile hizmet vermektedir.

Bahçeli apartlar, tatiliniz sırasında ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi apart içerisinde eksiksiz olarak bulundurmaktadır. Tatil sürecinizde eksik bir şey olmadan tesisde konaklayabilirsiniz.

Bahçeli Apart Fiyatları Ne Kadar?

Bahçeli apart fiyatları oda sayısına göre belirlenmekte olup, 1+1 apartlar gecelik 300 TL, 2+1 apartlar gecelik 400 TL, 3+1 apartlar gecelik 500 TL şeklinde olmaktadır. Bu fiyat sezon içerisinde ki tarihlere göre değişiklik gösterebilmektedir.

Bahçeli apartlar için belirlenen bu fiyatlara sunulan tüm hizmetler dahil olmaktadır. Tesisn sunduğu hiçbir hizmete ekstra bir ödeme yapmadan bu ücretler üzerinden konaklayabilirsiniz.

Bahçeli apartlarda daha uygun fiyatlarda konaklamak istiyorsanız sezon başı veya sezon sonu gibi tarihlerde tatil planı yapabilirsiniz. Bu dönemlerde apart fiyatları çok daha uygun olmaktadır.

Bahçeli Apart Yorumları

Avşa Adası’nda hizmet veren bahçeli apartlar için kullanıcıların yapmış olduğu yorumlar oldukça güzeldir. Bahçeli apartlar için yapılan yorumlarda kötü yorum saysısı yok denecek kadar azdır.

Bahçeli apartların kullanıcı yorumlarını inceleyerek tesisler hakkında bilgi edindikten sonra rezervasyonunuuz yapmak istiyorsanız kullanıcı yorumlarının hepsine bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bahçeli apartlar için yapılan yorumların hepsi bu sayfamızın en alt kısmında yer alan yorumlar kısmında bulunmaktadır. Bu alandan apartta daha önce konaklamış kişilerin yorumlarını öğrenebilir, dilerseniz sizlerde yorum yapabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki diğer kaliteli apartlar;

Avşa Adası Bahçeli Apartlarda Çocuklarda Özel İndirim Var Mı?

Evet, Avşa Adası’nda hizmet veren bahçeli apartlarda çocuklara özel indirim bulunmakta olup 0-7 yaş arasında ki çocuklara bu apartlarda konaklama ücreti alınmamaktadır.

Avşa Adası Bahçeli Apartlara Giriş ve Çıkış Saati Kaçtır?

Avşa Adası’nda ki bahçeli apartlara en erken giriş saati 12:00, tesisten en geç çıkış saati ise 10:30 olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu