En Ucuz Avşa Adası Otelleri ve İndirimli Fiyatları 2023

Avşa Adası’nda hizmet veren oteller oldukça kaliteli ve lüks oteller olmaktadır. Avşa Adası otellerinde oldukça uygun fiyatlara konaklayıp güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

Avşa Adası’nda hizmet veren otellerin hepsine bu sayfamızdan ulaşabilir, otellerin fiyatları ve sunmuş olduğu hizmetler hakkında detaylı bilgi alarak rezervasyon işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Avşa Adası’nda daha ucuz fiyatlar ile konaklama için ise Avşa pansiyonlarını tercih edebilirsiniz.

2023’ün 16 Sıradışı Avşa Adası Oteli ve Otel Konseptleri

Avşa Adası’nda islami oteller, aquaparklı ve havuzlu oteller, her şey dahil oteller, balayı otelleri, butik oteller, denize sıfır oteller, ucuz oteller şeklinde ki konseptlerde oteller bulunmaktadır.

Tatile çıkmak isteyen herkes ilk önce kalacağı otelin kategorisini konseptini belirler. Ailesi ile tatile çıkan biri aile oteli olmasını, iş için seyahat etmek durumunda olan biri merkezde bir otel ister, yeni evlenip balayına gelen çiftler balayı otellerini tercih etmektedir.

Avşa Adası’nda hizmet veren birçok otel bulunmaktadır. Ada da hizmet veren oteller birçok konsepte uygun bir şekilde hizmet vermektedir.

Buradan hareketle aradığınızı daha kolay bulmanız için Avşa Adası’ndaki otelleri kategorilerine ve konseptlerine göre sizler için sıraladık.

Avşa Adası hakkında hiçbir bilginiz yoksa Avşa ne yapılır? ya da Nerede gezilir? derseniz https://www.apartavsa.com/gezilecek-yerler/ sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

İslami Oteller

Avşa Adası İslami Oteller

İslami oteller, Avşa Adası’nda dini kural ve şartlara uygun kaliteli bir tatil yapmak isteyen kişilerin tercih ettiği tesisler olmaktadır.

İslami oteller, Avşa da İslami kurallara tamamen uygun şekilde hizmet vermekte olan bir tesis bulunmamakla beraber aileniz ile kalabileceğiniz muhafazakar, rahatsız olmayacağınız içerisinde alkol gibi dini şartlara uygun olmayan servis ve hizmetler bulunmayan otelleri tercih edebilirsiniz.

İslami otellerin fiyatları da oldukça uygun olmaktadır. İslami otellerde çok uygun fiyatlara islami şartlara uygun bir tatil yapabilirsiniz.

Dilerseniz şimdi İslami Otelleri sıralayalım;

Yaren Otel

Avşa Adası merkezinde yer alan otel daha çok aileler ve kalabalık arkadaş grupları tarafından tercih edilmektedir.

Otel temizlik, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği ve misafir memnuniyeti konusunda son derece başarılı olup İslami Otel konseptine uymaya çalışmaktadır. İçeride alkol satışı bulunmamaktadır.

İslami kurallara, örf ve adetlere son derece uymaya çalışan personel ve işletme sahipleri yer almaktadır.

Aileniz ve arkadaş çevreniz ile bu konularda çekinceniz ya da bir rahatsızlığınız var ise kesinlikle tercih edebilirsiniz.

Tel: 0532 154 23 20

Kişi başı fiyat: 450₺

Adres: Avşa, Yiğitler Cd., 10360 Avşa Adası/Marmara/Balıkesir

Okyanus Apart Otel

Ailesi ile kendi içlerinde tatil planı yapanlar ve kendi grupları dışında rahatsız edilmek istemeyen arkadaş grupları İslami Otel şartları taşıyan Okyanus Apart Otel’i tercih edebilirler.

Otel adanın merkezinde yer alıp her yere yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Kendinizi tatilde değil de kendinizi evinizde hissedeceğiniz otel hem konforu hem de sunduğu şartlar ile gelen misafirleri memnun etmektedir.

Tel: 0536 709 74 80

Kişi başı fiyat: 320₺

Adres: Avşa, Saray Sk., 10940 Marmara/Balıkesir

Aqua Parklı ve Havuzlu Oteller

Avşa Adası Havuzlu Oteller

Avşa Adası’nda aquaparklı ve havuzlu oteller, özellikle çocuklu ailelerin en çok tercih ettiği otel konseptlerinden bir tanesi olmaktadır.

Aquparklı ve havuzlu otellerin fiyatları da oldukça uygun olmaktadır. Çok uygun fiyatlara aileniniz ile ekonomik bir tatil yapabilirsiniz.

Aquparklı ve havuzlu otellerde sadece konaklama ve havuz hizmeti değil daha birçok hizmet sunulmaktadır, sunulan ekstra hizmetler de konaklama ücretine dahil olmaktadır.

Şimdi sizler için Aqua Parklı & Havuzlu otelleri tanıtalım;

Ataş Aqua Otel

Avşa Adası’nın en popüler ve konfor sağlayan otellerinden biri olarak karşımıza Ataş Aqua Otel çıkmaktadır.

Ataş Aqua’da sabah kahvaltısı ve akşam yemeği hizmeti de bulunmaktadır. Odalarında ise saç kurutma makinesi, terlik, mini bar gibi ince detaylar yer almaktadır.

Adından da belli olduğu üzere otel Aqua parklı havuzu ön plana çıkmakta olup burada çocuklarda unutulmamış çocuk havuzu da yer almaktadır.

Tel: 0534 549 66 39

Kişi başı fiyat: 500₺

Adres: Avşa, Yiğitler Cd., 10940 Marmara/Balıkesir

Buseyine Otel

Buseyine Otel açık büfe kahvaltısı, yetişkin ve çocuk havuzu ve samimi işletme sahipleri ile karşımıza çıkmaktadır.

Odalarının ferahlığı iskeleye ve denize 2 dakika yürüme mesafesi ile dikkat çekmektedir.

Akşamları dilerseniz havuzun yanı başındaki masalarda romantik zaman geçirebileceğiniz fırsatlar sunmaktadır.

Havuzlu oteller için de adından bahsettiren otel için ücretsiz rezervasyon yapabilirsiniz.

Tel: 0266 896 16 58

Kişi başı fiyat: 500₺

Adres: Avşa, Yiğitler Cd. No:26, 10960 Marmara/Balıkesir

Her Şey Dahil Oteller

Avşa Adası Herşey Dahil Oteller

Her şey dahil oteller, Avşa da tüm hizmeti sunan kaliteli oteller olmaktadır. Bu tesislerde uygun fiyatlarda kaliteli bir tatil yapabilirsiniz.

Her şey dahil otellerde havuz, aqua park, yemek servisi, SPA, sauna gibi kaliteli otellerin sunmuş olduğu tüm hizmetler bulunmaktadır.

Her şey dahil otellerde sunulan tüm hizmetlerde konaklama ücretine dahil olmaktadır. Bu tesislerde hiçbir ekstra ücret ödemeden sunulan tüm hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Özkaptan Aqua Otel

Her şey dahil otel denilince akla Avşa Adası’nda Özkaptan Aqua Otel gelmektedir. 3 yıldır hizmet veren otel her sene kendisini yenilerek verdiği hizmeti kaliteli bir markaya dönüştürmeye çalışmaktadır.

Özkaptan Otel kalan misafirlerine sabah kahvaltısı ve aqua park hizmeti vermektedir. Kalan misafirler ekstra bir ücret ödemeden aqua parktan yararlanabilirler.

Her şey dahil konsepti ile uygun fiyatları ile tercih sıranıza Özkaptan Otel’i ekleyebilirsiniz.

Tel 0533 043 51 67

Kişi başı fiyat: 455₺

Adres: Avşa, 10940 Marmara/Balıkesir

Ayata Otel

Avşa Adası’nın ilk her şey dahil oteli olan Ayata Otel adanın merkezinde yer almaktadır.

İskeleye ve denize 3 dakika yürüme mesafesi bulunan otel çevresindeki olanaklar ile de kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Odaları 2 ve 3 kişilik otel emanet kasa, saç kurutma makinesi, klima, mini bar gibi hizmetlerde sunmaktadır.

Tel: 0266 896 21 21

Kişi başı fiyat: 460₺

Adres: Deniz Mahallesi Okullar Caddesi No:1, 10940 Marmara/Balıkesir

Balayı Otelleri

Avşa Adası Balayı Otelleri

Balayı otelleri, Avşa Adası’nda çiftlerin romantik bir tatil geçirmek isteyen kişilerin en çok tercih ettiği otel konseptlerinden bir tanesi olmaktadır.

Balayı otellerinde çiftler için özel olarak odalar bulunmaktadır ve çiftlere özel jakuzi, havuz gibi hizmetler sunulmaktadır.

Balayı otellerinde sunulan hizmetlerin hepsi de konaklama ücretine dahil olmaktadır. Bu sayfamızdan en ucuz ve en kaliteli hizmeti veren balayı otellerine ulaşıp aradığınız romantik ve en kaliteli oteli bulabilirsiniz.

Tatilde kimse aksilik yaşamak istemez zaten tatilin genelde ki amacı kafa dağıtmak rahatlamaktır. Sizde bir sürpriz ile karşılaşmamak adına gelmeden önce www.apartavsa.com/hava-durumu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Mari Pembe By Özkaptan

Açılışı 2023 yılının sonlarına doğru hizmete giren Pembe Mari Otel Avşa Adası’nın ilk ve tek yetişkin oteli konsepti ile de balayı otelleri arasında gösterebiliriz.

Tüm odaları çift kişilik olan otel adanın merkezinde, havuzlu ve denize sıfır olarak hizmet vermektedir. Odanızdan dilerseniz deniz manzarasını dilerseniz kordon yolunu balkonunuzdan seyredebilirsiniz.

Pembe Mari sabah kahvaltısı ve aqua park hizmeti ile misafirlerine ayrıcalıklar sunmaktadır.

Tel: 0533 043 51 67

Kişi başı fiyat: 475₺

Adres: Mehmet Uyar Parkı Karşısı. 10940 Marmara/Avşa

Ayanya Beach Garden Otel

Avşa Adası bungalow evlerde kalmak isterseniz balayı konseptine uygun Ayanya Beach’i tercih edebilirsiniz.

Otel Çınar Koyu’nda hizmet vermektedir. Hem kafa dinlemek hem de sevgiliniz ya da eşiniz ile gelebileceğiniz en uygun otellerden biridir. Eğer bir de doğa içinde deniz kenarı olmasını isterseniz tercihiniz kesinlikle burası olmalıdır.

Ayanya Beach Garden Otel konaklayan misafirlerine şezlong ve şemsiye vermektedir. Dilerseniz havuza girerseniz dilerseniz de denizi seçebilirsiniz.

Tel: 0537 959 57 59

Kişi başı fiyat: 550₺

Adres: Avşa, 10940 Marmara/Balıkesir

5 Yıldızlı Oteller

Avşa Adası 5 Yıldızlı Oteller

Avşa Adası’nda 5 yıldız oteller, yarım pansiyon olarak hizmet veren tesisler olmaktadır. Bu tesislerde 5 yıldızlı otellerin vermiş olduğu hizmetlerin neredeyse hepsi bulunmaktadır.

5 yıldızlı oteller, Avşa Adası’nda yaz ve sonbahar dönemlerinde hizmet vermekte olup, ada da kışın açık oteller olarak da bilinmektedir.

5 yıldızlı otellerde, SPA, sauna, akşam eğlencesi, açık büfe kahvaltısı ve akşam yemeği gibi hizmetlerin konaklama hizmetine dahil olarak verilmektedir.

Tanz 2006

Avşa Adası’nın köklü işletmelerinden biri olan Tanz 2006 Otel 5 yıldızlı oteller konseptinde parmak ile gösterebileceğimiz tesislerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Adanın merkezinde yer alan otel odalarının geniş ve ferahlığı ile dikkat çekmektedir.

Adını aldığı diskosuyla da Avşa Adası’nda bir kalite oluşturmaktadır.

Sorunsuz bir tatil, kaliteli ve rahat bir ortam isterseniz Tanz 2006 Otel’i tercih edebilirsiniz.

Tel: 0555 967 75 85

Kişi başı fiyat: 400₺

Adres: Avşa, 10940 Marmara/Balıkesir

Avantgarde Otel

Avşa Adası’nda denize sıfır ve 5 yıldızlı oteller içerisinde gösterebileceğimiz ve kaliteli bir tesis olan Avantgarde Otel dışı ve içi ile misafirlerin oldukça fazla dikkatini çekmektedir.

Otelin ferahlığı, odanızın denize karşı olması ve odalarda tüm ihtiyacınız olan her şeyin bulunması otel seçimi yapmanız konusunda önemli faktörler olarak değerlendirilebilir.

Avantgarde Otel terasında bulunan alakart restoranında sadece açık büfe kahvaltı hizmeti vermektedir. Tatil için kaliteli, konforlu ve 5 yıldızlı bir otel arıyorsanız Avantgarde Otel’i düşünebilirsiniz.

Tel: 0850 259 29 96

Kişi başı fiyat: 550₺

Adres: Deniz mahallesi, Atatürk Cd. no:81, 10940 Marmara/Balıkesir

Butik Oteller

Avşa Adası Butik Otelleri

Butik oteller, Avşa Adası’nda samimi ve sıcak bir ortamda tatil yapmak isteyen kişilerin en çok tercih ettiği oteller olmaktadır.

Butik otellerin çoğu konaklama hizmeti sunmakta olup, bazı butik oteller konaklama ücretine ekstra olarak yemek servisi de sunabilmektedir.

Butik otellerin çoğu Avşa Adası merkezinde oldukça uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir. Butik Otellerde uygun fiyata konaklayarak güzel bir tatil yapabilirsiniz.

Avşa Adası’nda butik apartlarda tatilcilerin sıklıkla tercih ettiği tesislerden bir tanesi olmaktadır. Dilerseniz butik apartları da tercih ederek daha ekonomik bir tatil yapabilirsiniz.

Afissia Garden Otel

Afisia Garden Otel butik otel konseptini Avşa Adası’nda aktive ilk otel olma özelliği taşımaktadır.

Otel Yiğitler Köyü’nün girişinde yer almakta olup denize 30 adım sürmektedir. Otelin aynı zaman da kumsalda şezlong ve şemsiyelerini de misafirler ücretsiz olarak kullanabilmektedirler.

Afissia Otel’de açık büfe sabah kahvaltısı ve akşam yemeği hizmeti verilmektedir.

Aynı zaman da her butik otelde olmasa da bu otelin bahçe içerisinde havuzu da yer almaktadır.

Tel: 0266 892 10 06

Kişi başı fiyat: 450₺:

Adres: Yiğitler Mh, Çayır Mevkii Küme Evleri No:73/2, 10940 Avşa Adası/Marmara

Akvaryum Butik Otel

Avşa Adası’nın en kaliteli ve deniz manzaralı butik otellerinden biri olarak karşımıza Akvaryum Otel çıkmaktadır.

Otel merkeze 2.5 km uzaklıkta yer alıp dilerseniz iskeleden transfer ile alınabilirsiniz. Otelde havuz, pool bar, alakart restoran ve snach bar olarak hizmetleri mevcuttur.

Toplamda 11 odası bulunan otelden deniz manzaralı odalarından birini tercih ederek Ekinlik Adası’nın yanında gün batımını seyredebilirsiniz.

Tel: 0535 550 63 25

Kişi başı fiyat: 500₺

Adres: Avşa, Akvaryum Koyu No:1, 10940 Avşa

Denize Sıfır Oteller

Avşa Adası Denize Sıfır Oteller

Denize sıfır oteller, deniz manzarasını seyredip lüks ve ekonomik bir tatil yapmak isteyen kişilerin tercih ettiği oteller olmaktadır.

Denize sıfır otellerde, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği gibi hizmetler sunulmakta olup bu sunulan hizmetlerin hepsi sunulan ücrete dahil olmaktadır.

Avşa Adası’nda ki denize sıfır otellerden uygun fiyata rezervasyon yapıp yerinizi ayırtmak istiyorsanız sitemizi takip edip yapılan indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Arena Beach Resort Otel

Avşa Adası’nın köklü işletmelerinden biri olan Arena Otel tecrübe ve misafir memnuniyeti ile karşımıza çıkmaktadır.

Adanın sayılı denize sıfır otellerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Aynı zamanda otelin içinde kendi havuzu da bulunmaktadır.

Arena otelde beach bar, Arena Club, restoran gibi birçok hizmet verdiği alanlarda bulunmaktadır.

Tel: 0539 799 63 77

Kişi başı fiyat: 550₺

Adres: Deniz mahallesi /108. Sok no1, 10940 Marmara/Balıkesir

Beyazsaray Otel

Avşa Adası’nın en eski otelleri arasında yer alan Beyazsaray Otel denize sıfır konsepti ile karşımıza çıkmaktadır.

Otel adanın arka tarafında Çınar Koyu’nun az ilerisinde yer almaktadır ve otelin plajını genelde sadece otelde kalan misafirler kullanmaktadır.

Beyazsaray Otel merkezden biraz uzakta kalmakta kafa dinlemek için uygun bir yer ve özel koyunda gün batımını izleyerek keyfini çıkartabilirsiniz.

Tel: 0266 896 13 13

Kişi başı fiyat: 475₺

Adres: Beyazsaray Koyu Avşa Adası Marmara, 10375 Balıkesir

Ucuz Oteller

Avşa Adası Ucuz Oteller

Avşa Adası’nda ki ucuz oteller, çok uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir ve neredeyse tüm oteller ada merkezinde bulunmaktadır.

Ucuz Avşa otelleri, sunmuş olduğu hizmete göre farklı ücretlerde olmaktadır. SPA, sauna, akşam eğlencesi gibi sunulan hizmetler otel fiyatını arttırabilmektedir.

Avşa Adası’nda ki en kaliteli otellerden uygun fiyatlara yerinizi ayırtmak istiyorsanız sezon başı veya sezon sonu gibi tarihlerde otellerin sunduğu indirimlerden yararlanabilirsiniz.

Blue Sea Otel

Avşa Adası’nda oteller konseptinde en ucuz fiyata sahip oteller içerisinde Blue Sea Otel’i gösterebiliriz.

İskele meydanında yer alan otel hem konumu hem sağladığı olanaklarla sadece misafir memnuniyetine hizmet etmeye çalışmaktadır.

Otelin odalarında klima, asansör, teras balkon ve günlük temizlik hizmetler verilmektedir.

Tel: 0533 043 51 69

Kişi başı fiyat: 375₺

Adres: Avşa, 10940 Marmara/Balıkesir

Queen Otel

Queen Otel iskele meydanında yer alan ve en ucuz oteller arasında gösterebileceğimiz tesisler arasında yer almaktadır.

Otel müşteri ve kendi evindeki konforu sağlamak için kaliteli hizmet ve uygun otel fiyatları sunmaktadır.

Queen Otel odalarında odaya ilk girdiğinizde çayınızdan kahvenizden, jakuzinize kadar her şey mevcuttur.

Tüm konforları size sunan bu oteli erken rezervasyon yaparak uygun otel fiyatları ile tutabilirsiniz.

Tel: 0536 955 91 17

Kişi başı fiyat: 380₺

Adres: Deniz mahallesi, İnönü Cd. no 16, 10940 Marmara/Balıkesir

Avşa Adası’ndaki En Ucuz ve En Uygun Otel Fiyatları 2023

En uygun ve en ucuz oteller genellikle Marmara Bölgesi’ndeki tatil beldelerinde yer alırken bunların başında Avşa Adası gelmektedir. Avşa otelleri kalite, konfor ve hizmet bakımından misafir memnuniyeti sağlayan nadir yerlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Uygun ve ucuz otelleri aradığınız konsepti belirledikten sonra seçebilirsiniz. Avşa Adası uygun ücretli oteller olmasına karşılık aradığınız genel özellikleri sabah kahvaltısı, akşam yemeği, havuzu gibi özellikleri bulabilirsiniz.

Tercih ettiğiniz ya da karar verdiğiniz otelleri arayarak ücretsiz rezervasyon yapabilirsiniz. Sizler için oluşturduğumuz tabloya da gelmeden önce göz gezdirmenizin faydalı olacağını düşünüyoruz.

💰 En Ucuz Günler:Pazartesi – Salı
💸 En Pahalı Günler:Cuma – Cumartesi
💎 Avşa Adası’nın En İyi Oteli Hangisi?Arena – Özkaptan – Afissia Garden
🌊 Hangi Otellerde Havuz Var?Arena – Pembe Mari – Ataş Aqua
🤑 Avşa Adası İki Kişilik Ortalama Gecelik Otel Fiyatı:800-1000₺
🏖️ Avşa Adası Denize Sıfır Oteller:Arena – Beyazsaray – Akvaryum
🍽️ Hangi Otellerde Akşam Yemeği Var?Ataş – Buseyine
🔓 Dışarıdan Hangi Otellere Gidilebilir?Ataş – Avantgarde – Akvaryum

Avşa Adası'nda ki Otel Fiyatları Ne Kadar?

Avşa Adası’nda ki otellerin fiyatları, otelin bulunduğu konuma ve sunmuş olduğu hizmete göre farklı olmaktadır. Otellerin fiyatları kişi başı gecelik ücreti ortalama 400-500 TL aralığında değişmektedir.

Avşa Adası'nda ki Oteller Ucuz Mu?

Evet, Avşa Adası’nda ki oteller, çok uygun fiyatlar ile hizmet vermektedir. Diğer tatil beldelerine kıyasla çok uygun fiyatlar ile Avşa’da ki otellerde konaklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu