Avşa Adası’nın En Samimi Butik Apartları ve Fiyatları 2023

Butik apartlar, Avşa’da samimi ve aile sıcaklığında bir tesis de konaklayıp tatil yapmak isteyen kişilerin tatil yapmak için en çok tercih ettiği tesislerden bir tanesi olmaktadır.

Avşa Adası’nda ki en kaliteli butik apartlar ve bu tesislerin fiyat listesine bu sayfamızdan ulaşabilir, hiçbir ön ödeme yapmadan bu tesislerinde yerinizi ayırtabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki en samimi ve güzel butik apartlar;

  • Nero Butik Apart
  • Titiz Apart
  • Tanz Apart 2006
  • Adaroom Apart
  • Dikmen Apart
  • Roza Apart
  • Golden Apart
  • Han Apart
  • Avşar Apart
  • Mutlu Apart

Avşa Adası’nda tatilcilerin en çok tercih ettiği ve en memnun kaldığı butik apartlar yukarıda ki gibi olmaktadır. Bu tesislerden yerinizi ayırtabilir, sizlerde samimi bir ortamda uygun fiyatlara güzel bir tatil yapabilirsiniz.

Butik Apartlar Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Avşa Adası’nda ki butik apartlar, tatilcilerin rahat ve konforlu bir tatil yapabilmesi için tatil sürecinde ihtiyaç duyabileceği her şeyi tesis bünyesinde bulundurmaktadır.

Ada da ki butik apartların çoğu sadece konaklama hizmeti sunmaktadır. Butik apartlar 1+1, 2+1, 3+1 şeklinde ki daireleri ile günlük ve gecelik olarak kiralanmaktadır.

Butik apartlar içerisinde tesis içersindeihtiyaç duyabileceğiniz tüm şeyler ise apart yetkilileri tarafından odalara yerleştirilmiş olmaktadır. Bu tesislerde ekstra hiçbir şeye ihtiyaç duymadan konforlu bir tatil yapabilirisiniz.

Butik Apart Fiyatları Ne Kadar?

Avşa Adası’nda ki butik apart fiyatları gecelik olarak alınmaktadır. 1+1 butik apartın gecelik ücreti 150 TL, 2+1 butik apartın gecelik ücreti 200 TL, 3+1 butik apartın gecelik ücreti 300 TL olmaktadır.

Butik apartların bu fiyatlarına sunmuş olduğu tüm hizmetler dahil olmaktadır. Bu fiyatları vererek tesisin sağlamış olduğu tüm olanaklardan ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Butik apartlarda daha uygun fiyatlarda konaklayarak tatil yapmak istiyorsanız, sitemizi takip ederek butik apartların yapmış olduğu indirimleri öğrenip ücretsiz olarak rezervasyonunuzu yapabilirsiniz.

Butik Apart Yorumları

Avşa’da hizmet veren butik apartlar için yapılmış yorumların çoğu oldukça güzel olmaktadır. Tesisler en kaliteli hizmeti vermeyi amaçladığı için tesiste konaklayan kişilerin de yapacak kötü yorumları bulunmamaktadır.

Butik apartlar için yapılan yorumları öğrenip bu tesisler hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız bu sayfamızın en alt kısmında ki yorumlardan yararlanabilirsiniz.

Butik apartlar için sizlerde yorum yapmak istiyorsanız sayfamızın altında yer alan yorum ksımında talep edilen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmanız yorumunuzun onaylanması için yeterli olacaktır.

Avşa Adası’nda ki diğer kaliteli apartlar;

Avşa Adası Butik Apartlarda Çocuklarda Özel İndirim Var Mı?

Avşa Adası’nda hizmet veren butik apartlar, 0-7 yaş aralığında ki çocuklardan hiçbir konaklama ücreti almamakadır. Çocukar bu indirimden yararlanıp uygun fiyatlara tatil yapabilir.

Avşa Adası Bahçeli Apartlara Giriş ve Çıkış Saati Kaçtır?

Avşa Adası’nda ki butik apartlara en erken giriş saati 13:00, en geç çıkış saati ise 11:00 olmaktadır. Tesise ilk girişinizi ve son çıkışınızı bu saatlere göre yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu