Avşa Adası Açık Büfe Kahvaltı Dahil Apart Fiyatları 2023

Avşa Adası’nda kahvaltı dahil apartlar, uygun fiyatlar ile yemek servisi sunan tesisler olmaktadır.

Avşa Adası’nda kahvaltı dahil apartlar hakkında detaylı bilgi alıp en uygun fiyatlarla hiçbir ek ödeme yapmadan rezervasyon işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki en kaliteli kahvaltı dahil apartlar;

  • Buseyine Otel
  • Temel Motel
  • Özkaptan Aqua Otel
  • Afissia Garden Hotel
  • Ataş Aqua Otel
  • Arena Otel
  • Ayhan Motel
  • Yürekli Otel
  • Anı Motel
  • Piri Reis Otel

Avşa Adası’nda ücretsiz kahvaltı servisi sunan apartlar yukarıda ki gibi olmaktadır. Bu apartlarda çok uygun fiyatlara konaklayarak tatil yapabilirsiniz.

Avşa Adası kahvaltı dahil apartların genel özellikleri ise;

En Popüler Tesis:Özkaptan Aqua Otel
En Ucuz Tesis:Temel Motel
Ortalam Fiyat:350 TL
En Ucuz Fiyat:250 TL

Avşa Adası’nda ki kahvaltı dahil otellerin genel özellikleri yukarıda ki gibi olmaktadır. Bu özellikler hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve kahvaltı dahil oteller hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için yazımızın devamından yararlanabilirsiniz.

Avşa Adası Kahvaltı Dahil Apart ve Otel Listesi

Avşa Adası’nda kahvaltı dahil apart ve oteller oldukça uygun fiyatlar il hizmet vermektedir. Ada da en uygun fiyata konaklayabileceğiniz apart ve otelleri bu başlığımızın altından görüntüleyebilir, dilediğiniz tesisten ücretsiz rezervasyon yapabilirsiniz.

İşte Avşa Adası’nda ki en iyi kahvaltı dahil apart ve oteller;

1. Buseyine Otel

BUSEYİNE OTEL

Buseyine Otel, Avşa Adası’nda son zamanlarda en çok tercih edilmekte olan kahvaltı dahil otellerden bir tanesi olmaktadır.

Tesis 2, 3 ve 4 kişilik konaklama seçenekleri ile tatilcilere güzel bir tatil imkanı sunmaktadır. Buseyine Otel’de kahvaltı hizmeti konaklama ücretine dahil olmaktadır. Ancak akşam yemeği servisi bulunmamaktadır.

Buseyin Otel’in gecelik güncel fiyatlarını öğrenmek, tesisi daha önceden tercih etmiş kişilerin yorum ve şikayetlerini okuyarak ücretsiz rezervasyon yapmak için aşağıda yer alan butona tıklamanız yeterli olacaktır.

2. Temel Motel

Temel Motel

Temel Motel, Avşa Adası’nda Mavi Koy’da bulunan, deniz manzaralı kahvaltı dahil tesislerden bir tanesi olmaktadır.

Temel Motel’in sunmuş olduğu kahvaltı, tabak halinde terasta verilmektedir. Avşa Adası Mavi Koy’un manzarasına bakarak tesiste güzel bir tatil geçirebilirsiniz.

Temel Motel’in gecelik fiyatları da diğer tesislere göre oldukça uygun olmaktadır. Kaliteli ve uygun fiyata tatil yapmak istiyorsanız, tesisi tercih edebilirsiniz.

3. Özkaptan Aqua Otel

Özkaptan Otel

Özkaptan Aqua Otel, Avşa Adası’nda kahvaltı dahil ve havuzlu otel isteyen kişilerin en çok tercih ettiği tesislerden bir tanesi olmaktadır.

Özkaptan Aqua Otel’de sunulan kahvaltı hizmeti konaklama ücretine dahil olmaktadır. Tesis akşam yemeği serivisi ise sunmamaktadır.

Özkaptan Aqua Otel’in iletişim numaralarına ulaşıp tesisten ücretsiz rezervasyon yapmak istiyorsanız, aşağıda yer alan butona tıklamanız yeterli olacaktır.

4. Afissia Garden Hotel

Afissia Garden Hotel

Afissia Garden Hotel, Avşa Adası Yiğitler Köyü’nde en kaliteli kahvaltı dahil otel hizmetini sunan tesislerden bir tanesi olmaktadır.

Afissia Garden Hotel’in tüm odaları içerisinde tatilcilerin ihtiyaç duyacağı şeyler A’dan Z’ye eksiksiz olarak koyulmuştur. Tesisi tercih eden kişiler, tesisin açık havuzundan da ücretsiz yararlanabilmektedir.

Afissia Garden Hotel’e ulaşım da oldukça kolay olmaktadır. Avşa iskelesine indikten sonra Yiğitler Köyü’ne kalkan dolmuşları tercih ederek tesise kolayca ulaşabilirsiniz.

5. Ataş Aqua Otel

ATAŞ AQUA OTEL

Ataş Aqua Otel, Avşa Adası’nda son dönemlerde yapılmış havuzlu, aquaparklı ve yemek servisi sunan bir tesis arayan tatilcilerin tercihi olmaktadır.

Ataş Aqua Otel’in gecelik fiyatları da bu seviyede hizmet veren diğer otellere göre çok daha uygun olmaktadır. Tesisi tercih ederek ada da hayallerinizi düşleyen tatili Ataş Aqua Otel’de yapabilirsiniz.

Ataş Aqua Otel, tatilcilere sabah ve akşam yemeğini konaklama ücretine dahil olarak tesisin altında yer alan bahçede vermektedir.

6. Arena Otel

Arena Otel

Arena Otel, Avşa Adası’nda eğlence ve keyifli bir tatil geçirmek isteyen kişilerin tercihi olmaktadır. Tesis ada da Değirmenardı Mevkii’nde bulunmaktadır.

Arena Otel, sabah kahvaltı hizmetini, akşam yemeği servisini tesisin girişinde yer alan salonda deniz manzarasına karşı sunmaktadır.

Arena Otel’in fotoğraflarını incelemek, tesisin konuma ulaşmak ve ücretsiz rezervasyon yapmak için aşağıda yer alan butona tıklamanız yeterli olacaktır.

7. Ayhan Motel

Ayhan Motel

Ayhan Motel, Avşa Adası merkezinde denize oldukça yakın bir konumda hizmet veren kahvaltı dahil apartlardan bir tanesidir.

Ayhan Motel, sadece açık büfe kahvaltı servisi vermektedir. Tesisin akşam yemeği servisi bulunmamaktadır. Sunmuş olduğu açık büfe kahvaltı ise konaklama ücretine dahil olmaktadır.

Ayhan Motel’i tercih edecek kişilere mutlaka önceden rezervasyonunu yapmasını öneririz. Çünkü tesis oldukça yoğun olmaktadır.

8. Yürekli Otel

Yürekli Otel

Yürekli Otel, Avşa Adası’nda denize sıfır sayılacak bir konumda konaklama ücretine dahil olarak hizmet veren bir tesistir.

Yürekli Otel’in bazı odaları deniz manzaralı olmaktadır. Ek bir ücret ile bu odalardan rezervasyon yaparak balkonda keyif çıkartırken, Avşa’nın eşsiz deniz manzarasını seyredebilirsiniz.

Yürekli Otel’in odaları 2, 3 ve 4 kişilik olmaktadır. Odaları içerisinde ise tatilcilerin ihtiyaç duyabileceği her şey yer almaktadır.

9. Anı Motel

Anı Motel

Anı Motel, Avşa Adası’da denize sıfır konumda bulunan, terasında tatilcilerin deniz manzarasına karşı kahvaltı edebileceği kaliteli tesislerden bir tanesi olmaktadır.

Anı Motel’in 2 adet binası bulunmaktadır. Bir tanesi deniz manzaralı olmakta, diğeri ise hemen bir arkasındadır. Deniz manzaralı oda ayırtmak istiyorsanız, yetkiliye deniz manzaralı oda talep ettiğinizi belirtmelisiniz.

Anı Motel’in gecelik fiyatlarına ulaşmak, tesisten ücretsiz rezervasyon yapmak için aşağıda yer alan bağlantıya tıklamanız yeterli olacaktır.

10. Piri Reis Otel

Piri Reis Otel

Piri Reis Otel, Avşa Adası’nda doğa temalı bir yerde kafa dinleyip lüks bir tatil geçirmek isteyen kişilerin tercihi olmaktadır.

Piri Reis Otel, 2, 3 ve 4 kişilik lüks odaları ile tatilcilere konforlu bir tatil imkanı sunmaktadır. Ayrıca otelin suit odaları da mevcuttur. Balayına veya özel bir günü kutlamak için tatil yapan tatilciler bu odaları tercih edebilirler.

Piri Reis Otel’in gecelik fiyatları da belirli dönemlerde oldukça uygun olmaktadır. Tesis fiyatlarına ulaşmak ve ücretsiz rezervasyon yapmak için aşağıda ki butona tıklayabilirsiniz.

Kahvaltı Dahil Apartlar Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Kahvaltı dahil apartlar, tesiste konaklama ücretine dahil olarak kahvaltı servisi verilmektedir. Bu hizmet için tesise ekstra bir ücret vermenize gerek yoktur.

Kahvaltı dahil apartlar, sadece kahvaltı hizmeti de değil daha birçok hizmet de sunabilmektedir. Kahvaltı servisi dışında sunulan hizmetler de sunulan hizmete göre ekstra ücret talep edilebilmektedir.

Kahvaltı dahil apartlarda konaklayarak hiçbir ekstra şeye ihtiyaç duymadan kaliteli bir tatil yapabilirsiniz.

Kahvaltı Dahil Apartların Fiyatları Ne Kadar?

Kahvaltı dahil apartlar, kahvaltı ücreti dahil olarak ücret almaktadır. Kahvaltı dahil apartların kişi başı gecelik ücreti 100 TL ile 150 TL aralığında değişmektedir.

Kahvaltı dahil apartlar için sunulan fiyatlar tesisin konumu, sunduğu hizmetlere göre değişiklik gösterebilmektedir.

Kahvaltı dahil apartlarda uygun fiyata konaklamak istiyorsanız erken tarihlerde rezervasyon yaparak ucuz bir tatil geçirebilirsiniz.

Kahvaltı Dahil Apart Yorumları

Avşa Adası’nda hizmet veren, kahvaltı dahil apartlar için kullanıcıların yapmış olduğu yorumların çoğu oldukça iyi olmakta ve kötü yorum yok denecek kadar az olmaktadır.

Kahvaltı apartlar, Avşa’da en iyi hizmeti sunmaya çalıştığı için kötü yorum yok denecek kadar azdır. Bu tesisler için yapılmış yorumları okuyup bilgi almak için bu sayfamızdan yararlanabilirsiniz.

Kahvaltı dahil, apartlar hakkında yorum yapmak istiyorsanız bu sayfamızın en alt kısmında yer alan yorum yapma alanından görüş ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Avşa Adası’nda ki diğer kaliteli apartlar;

Avşa Adası'nda ki kahvaltı dahil apartlarda özel indirim var mı?

Avşa Adası’nda ki kahvaltı dahil apartlarda çocuklar için özel indirim bulunmaktadır. Bu tesislerde konaklayacak 0-7 yaş aralığında ki çocuklar konaklama için bir ücret ödemeden yararlanabilir.

Avşa Adası kahvaltı dahil apartlara giriş ve çıkış saati kaçtır?

Avşa Adası’nda ki kahvaltı dahil apartlara en erken giriş saati 14:00, en geç çıkış saati ise 10:30 olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu